- У 1975 році утворився ансамбль бального танцю "Промінь". 

- Студію бального танцю, яка діяла при Палаці культури "Восход" під керівництвом Хоміцких, відвідували понад триста дітей і молодих людей. Випускники студії організовували щорічні конкурси "Танцювальні барви", які перетворювалися на справжнє свято в місті. 

- Протягом наступних років учасники ансамблю бального танцю "Промінь" активно брали участь в багатьох фестивалях, у тому числі Всесоюзних, завойовували звання їх

дипломантів, здійснили гастрольні тури до Росії, Молдови, Румунії, Чехії, Угорщини. 

- В 1995 році збірна Чернівецької області вперше виступила в чемпіонаті України по спортивному танцю, а в травні наступного року широкий круг глядачів і уболівальників зібрав перший відкритий чемпіонат області по спортивних танцях, перемогу в різних категоріях тоді завоювали клубні пари "Проміня".

  - Починаючи з 1996 року дитячий ансамбль бально-спортивного танцю "Промінь" став постійним учасником Міжнародного фестивалю дитячої пісні і танцю, який проходіт в місті Конини (Польща), а вже починаючи з наступного року юні танцюристи з "Проміня" щороку займають призові місця. 

- В 1999 році "Промінь" став золотим, завоювавши чемпіонський титул України в латиноамериканській програмі серед команд "Формейшн". 

- Наступні роки видалися щедрими на фестивалі, конкурси і винагороди. Так, в 2000 році початий і на продовження традиції проведений в 2001 р. в рамках святкування Дня міста Чернівці за підтримки міської влади і спонсорів великі міжнародні змагання IDSF "Чернівці Open-2001", організаторами яких стали Зоя і Володимир Хоміцкие.  - Вже в березні 2002 року клуб спортивного танцю "Промінь" разом з Чернівецькою міською радою і Асоціацією спортивного танцю України провели в Чернівцях міжнародний турнір спортивного танцю "Ратуша - 154".

 
Інформаційний спонсор Всепро - новини буковини